į pradžią turinys susisiekite  
Med. Atstovų Paslaugos

MES JŪSŲ KOMPANIJAI PADĖSIME PERIMANT DARBUOTOJŲ RIZIKAS, BEI TAUPANT FINANSUS IR LAIKĄ. TUO TARPU JŪSŲ KOMPANIJA GALĖS KONCENTRUOTIS Į SAVO PAGRINDINĮ VERSLĄ !

 

  Medicinos ir farmacijos kompanijų ar apskritai sveikatos priežiūros įstaigų pagrindinis struktūrinis vienetas yra žmogus. Medicinos verslo ir sveikatos priežiūros darbuotojų paieška, atranka ir įdarbinimas yra vienas iš esminių ir daugiausiai laiko bei atidumo reikalaujantis žmogiškųjų išteklių paieškos procesas. Įmonės ar atskiro jos padalinio darbuotojai gali iškelti arba sužlugdyti visą organizaciją. Daug laiko, pastangų ir finansų eina pasirenkant tinkamus darbuotojus, juos apmokant ir išlaikant.

   Klasikinis darbuotojų paieškos variantas, atimantis daug laiko, energijos bei finansų, yra duoti skelbimą, suplanuoti ilgas atrankos ir pokalbių su kandidatais procedūras tikintis, kad ateis tas kandidatas, kuris pateisins investicijas ir lūkesčius bei, investavus į jo apmokymus, jis kompanijoje sėkmingai dirbs ilgus metus. Deja, dažnai nesulaukiame reikiamo kandidato arba priimtas darbuotojas po trumpo laiko palieka įmonę.

 Kompanija siūlo Jums išvengti galvos skausmo, susijusio su šia ilga darbuotojo paieškos procedūra, ir siūlo pasinaudoti užsakomosiomis, personalo poreikius tenkinančiomis, paslaugomis kaip alternatyvą klasikiniam darbuotojo paieškos modeliui.
   Pagal mūsų įmonės siūlomą darbuotojų atrankos modelį medicinos atstovų kandidatų skaičius neribojamas. Klientas gali pasirinkti žmones iš pateiktų kandidatų anketų medicinos atstovų pozicijai užimti ir juos pasikviesti į pokalbį. Sutarties galiojimo metu medicinos atstovas atstovautų tik Klientui ir tik su jo produktais.
  Verslo planai, klientų duomenų bazės, tikslinių grupių parinkimas, medicinos atstovų administravimas bei kitos paslaugos, susijusios su konkrečiu projektu gali būti teikiamos kompanijos ir Kliento abipusiu susitarimu. Taip pat įmanomi įvairūs tarpiniai sprendimai. Pagal poreikį Kompanija Klientui pateikia visas vizitų ataskaitas (dienos, savaitės, mėnesio ir t.t.), atlieka jų apskaitą, analizę ir kitas paslaugas, kurios gali būti numatytos sutartyje. Kompanija prisiima visą atsakomybę ir riziką, susijusią su medicinos atstovų priėmimu į darbą ir atleidimu iš jo.
Kompanijos Klientui rekomenduojami kandidatai į medicinos atstovo darbo vietą dažniausiai turi medicininį ar biomedicininį išsilavinimą, vairuotojo pažymėjimą, asmens ar įmonės automobilį.

Klientai, naudodamiesi turima kandidatų į medicinos atstovo darbo vietą duomenų baze, turi galimybę pasirinkti kandidatus pagal visus Kliento keliamus kriterijus.

Kompanijos teikiamų paslaugų pagalba, kiekvienas Klientas turi galimybę sutaupyti laiką ir pinigus, kurie būtų išleisti kvalifikuoto bei apmokyto medicinos atstovo paieškai ir apmokymui.

  Medicinos atstovų nuomos ir įdarbinimo srityje Kompanija turi didelę patirtį, sukaupusi vertingas žinias bei palaiko glaudžius ryšius, ieškant, atrenkant ir rekomenduojant tinkamus kandidatus Klientui.Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti